ShoutBox 2.0 - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Only registered user allowed
cs: Vkládání zpráv je dostupné jen registrovaným uživatelům.

en: Smilies
cs: Smajlíci

en: Shoutbox RSS channel
cs: RSS kanál

en: Update of chat failer; will try again shortly
cs: Nepodařilo se obnovit chat; za chvilku to zkusím znova

en: Max messages in shoutbox:
cs: Maximální množství zpráv:

en: Reload time in seconds:
cs: Interval obnovení (vteřiny):

en: Only registered user allowed.
cs: Jen registrovaní uživatelé mohou posílat zprávy

en: By enabling this submitted URLs will become clickable.
cs: Převést URL adresy na aktivní odkazy

en: Check using Akismet, may degrades process time.
cs: Kontrola proti spamu systémem Akismet

en: Unknown referrer.
cs: Neuvedený referrer.

en: Name already exists, please choose another.
cs: Jméno je již zaregistrované, zvolte prosím jiné.

en: Name empty.
cs: Nevyplněné jméno.

en: Message empty.
cs: Prázdná zpráva.

en: Blocked by Akismet.
cs: Označeno jako spam systémem Akismet.

en: Please try again after a few seconds.
cs: Prosím zkuste znova za pár vteřin.

en: Database insert failure. Try reinstall plugin.
cs: Chyba databáze. Zkuste přeinstalovat plugin.

en: IP address
cs: IP adresa

en: No messages.
cs: Žádné zprávy.

en: Comment
cs: Komentář

en: [delete]
cs: [smazat]

en: Delete this message?
cs: Smazat tuto zprávu?

en: %blogname% chat
cs: Chat na %blogname%

en: Message from %username% | %blogname% chat
cs: Zpráva od %username% | chat na %blogname%

en: Display link to RSS channel containing shoutbox messages.
cs: Zobrazit odkaz na RSS kanál chatu

en: Max length of message is %maxlength% characters, length of your message is %length% characters. Please shorten it.
cs: Maximální délka zprávy je %maxlength% znaků, vaše zpráva je dlouhá %length% znaků. Prosím, zkraťte ji.

en: Publish
cs: Odeslat

en: Sound on new message
cs: Zvukové upozornění při nové zprávě
